Svody výfuku V85TT

Zvyšte výkon svého Moto Guzzi V85TT na novou úroveň s nerezovými svody výfuku se zvětšeným průměrem. Nabízí nejen výraznější výkon a točivý moment, ale také ohromující zvuk a sníženou hmotnost. Homologace samozřejmostí!

21 330 Kč 17 628 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele, dostupnost 5 - 10 dní
Kód: MGH-HP/V85TT-MY21
Svody výfuku V85TT

Detailní popis produktu

Inovace a ruční práce

Nerezové svody s rozšířeným průměrem zajišťují optimální točivý moment a výkon ve všech otáčkách. S CNC frézovanými přírubami a redukovanou váhou o 50% ve srovnání s originály poskytuje nejen vyšší výkon, ale také esteticky dokonalý vzhled. Každý detail tohoto ručně vyráběného skvostu byl pečlivě promyšlen, od montáže až po povrchovou úpravu pro maximální kvalitu.

Lepší zvuk a teplotní management

Instalací Y křížového prvku z nerezové oceli AISI304 zažijete nejen temnější zvuk, ale také snížení provozní teploty motoru, což přispívá k efektivnější spotřebě. Díky větším průměrům dosahujeme optimálního průtoku výfukových plynů. Pro dokonalé výsledky doporučujeme kombinovat svody s V-twin Boostem a výfukovou koncovkou a vzduchovým filtrem, čímž vytvoříte jedinečný zážitek z jízdy a užijete si každý kilometr.