Sportovní hrdla sání V7/V9

Optimální výkon Moto Guzzi V7 a V9 díky sportovních hrdel sání. Precizně obráběná součástka s jednoduchou instalací, vyvíjená na originálním motocyklu bez potřeby úprav ECU, pro nekompromisní výkon a reakce motoru. Homologováno a testováno.

4 320 Kč 3 570 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele, dostupnost 5 - 10 dní
Kód: MG-VS-V850
Sportovní hrdla sání V7/V9

Detailní popis produktu

Technologie a vývoj

Součástka vyvinutá pro zvýšení objemové účinnosti motoru, poskytuje optimální přísun vzduchu od vzduchového filtru dále ke vstřikování. Díky pečlivému studiu a vývoji s využitím 3D CAD technologie dosahují motory výjimečných výsledků v celém rozsahu otáček. Každý kus je precizně vyroben z hliníku což zajišťuje trvanlivost a odolnost. Třešničkou pak je jednoduchá instalace bez nutnosti úprav na motocyklu.

Výsledky

Hrdla nejsou pouze vizuálně působivé, ale také přinášejí měřitelné výsledky. Testovány na dynamometru a analyzovány speciálním softwarem. Poskytují zvýšení výkonu a momentu na celé křivce otáček. Už při 3700 ot./min dosáhnete přidaných 1 HP a 1.5 Nm, s maximálním ziskem 2.5 HP a 3 Nm. Doporučujeme kombinovat se vzduchovým filtrem pro maximální výkon a účinnost. Tak se dostanete na konečných + 3.5 HP a 4Nm, doloženo výsledky z měření.