Moto Guzzi V7 Stone Corsa ročník 2024

Speciální edice V7 Stone Corsa je navržena jako projev nejsportovnější stránky ikony z Mandella, která dlouho představuje symbol stylu a dynamického ducha.

249 900 Kč 206 529 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: GU3214800EBR01
Moto Guzzi V7 Stone Corsa ročník 2024
gu3214800ebr01 01 600x600
Novinka

Detailní popis produktu

Cestování časem

V7 Stone Corsa je exkluzivní model s závodním duchem. Navržen tak, aby vám umožnil zažít klasickou sportovní atmostéru motorek z Mandella. Přichází v dvoubarevném provedení v červené a stříbrné barvě. Barevné schémata se kombinují s stylovou přídavnou částí, která odkazuje na závody Fast Endurance, a speciálním sedlem s vzhledem jednosedadlovky, aby vzbudily fascinující atmosféru světa závodů Moto Guzzi. V7 Stone Corsa spojuje moderní technologii s neuvěřitelným půvabem minulosti, což je oslavováno v odznaku speciální edice na zvedáku řídítek

Stylový závodní duch

Sportovní osobnost se jasně projevuje díky prvkům, jako jsou zrcátka na koncích řídítek, černý anodizovaný hliníkový uzávěr nádrže na palivo a přední vidlice s odhalenými vzpěrami. V7 Stone Corsa má sedlo, které vypadá jako jednosedadlovka, ale je certifikováno pro dvě osoby, což je detail, který dále ukazuje dynamické a sportovní linie této motorky.

Srdce orla

Nový motor, ikonický příčný dvouválec do V, kde došlo ke zvětšení objemu na 850 cm3 a novému uspořádání výfukového potrubí, splňuje normu Euro 5. Z pohledu stylu se neodchýlil od toho obvyklého u značky Moto Guzzi. Hovoříme však o posunu v oblasti spolehlivosti a potěšení z jízdy.

Technologie budoucnosti.

Full LED osvětlení a světlomet s denním svícením který zvýrazňuje silueta orla z Mandella. Nový digitální kruhový přístrojový panel čeká na propojení s telefonem skrze platformu Moto Guzzi MIA.

Kategorie: V7
Záruka: 2 roky
Počet míst: Dvoumístné
? Palivová nádrž: 21L
? Suchá hmotnost: 198kg
Výška sedla: 780mm
? Motor: Dvouválec do V 90°
Zdvihový objem: 853ccm
Vrtání x zdvih: 84 x 77mm
? Výkon motoru: 65 hp -47,8 kW
? Točivý moment: 73Nm
? Emise: Euro 5
Převodovka: 6 stupňová
Sekundární převod: Hnací hřídel
Rám: Trubkový ocelový
? Přední odpružení: Hydraulická vidlice
? Přední ráfek: Paprskový 18´
Přední pneumatika: 100/90 R18
? Zadní odpružení: Vidlice s dvěma tlumiči
? Zadní ráfek: Paprskový 17´
Zadní pneumatika: 150/70 R17
? Přední brzdy: Systém Brembo s ABS
? Zadní brzdy: Systém s ABS
Přístroje: LCD panel
Elektronika: Kontrola trakce, ABS
Další výbava: Kompletní sada LED světel s denním svícením, zrcátka na koncích řídítek, CNC víčko nádrže v černé barvě, ediční štítek, přední kryt světlometru v desingu motocyklu
Možnosti rozšíření: Kryt sedla spolujezdce