Ducati Multistrada V4 RS

Desmodromický motor, suchá spojka a exkluzivita ve každém detailu. Nová Multistrada V4 RS je motocykl bez kompromisů. Vyjadřuje sportovní charakter a zároveň promyšlený přístup značky Ducati.

922 832 Kč 762 671 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 960

Detailní popis produktu

Nadupaná v každém ohledu

Jako jediná, je Multistrada V4 RS poháněná motorem Desmosedici Stradale, odvozeným z MotoGP, který se používá na modelech Panigale a Streetfighter. Plynulý a jemný při nízkých a středních otáčkách, nadupaný při vysokých otáčkách. To díky jízdních režimů Full Power a Race pro maximální výkon a okamžitou odezvu plynu. Nabízí maximální výkon 180 koní, o 10 více než Multistrada V4.

Rozsypané šroubky

Sportovní kořeny podtrhuje Multistrada V4 RS suchou spojkou STM EVO-SBK jako u Panigale V4 R a V4 SP. Ta zajišťuje nejen plynulou jízdu při brzdění a řazení, ale také s vymáčknutou spojkou vytváří zvuk, který je typický pro stroje Ducati. Ten skvěle doplňuje titanová koncovka výfuku Akrapovič.

Moderní elektronika

Multistrada V4 RS je vybavena moderním balíčkem elektroniky, který standardně zahrnuje přední a zadní radarovou technologii, díky které jsou dostupné také funkce Adaptivního tempomatu a Detekce mrtvého úhlu.

Všestrannost a komfort

Multistrada V4 RS spojuje charakter supersportu s všestranností typickou pro rodinu modelu Multistrada. Je vhodná pro použití s různými typy zavazadel, od plastových bočních kufrů, až po tašky na nádrž nebo na sedadlo pasažéra. Má také větší větrný štít. Stejně jako u Multistrady V4, když je motocykl zastavený a teplota motoru přesahuje 70 °C, vypne se zadní válec, aby se zlepšil tepelný komfort jezdce.

Sportovní charakter

Elegantní a dynamický vzhled Multistrady V4 RS se prolíná s některými charakteristickými stylistickými prvky sportovních motorek Ducati. Komponenty z uhlíkového vlákna, jako jsou přední blatník, ochrana rukojetí a přední "zobák". Podsedlový rám je vyroben z titanu, zdůrazňuje tak sportovní charakter Multistrady V4 RS a spoří 2,5 kg hmotnosti oproti standardnímu komponentu. Společně pak vytvářejí kontrast s barevným schématem motocyklu Desmosedici MotoGP a to v barvě laku Iceberg White.

Prodloužená záruka 4Ever Ducati

Nově je k základní dvouleté záruce na všechny motocykly poskytována záruka prodloužená o dalších 24 měsíců bez omezení počtu najetých km. Jedná se o výrobcem poskytovanou záruku Factory EVER RED, která má stejné podmínky jako základní dvouletá záruka. Prodloužená 4letá záruka je zahrnuta v ceně motocyklu. Prodloužená na 4 roky je také délka bezplatné asistenční služby.

Kategorie: Multistrada
Záruka: 4 roky - 4Ever Ducati
Počet míst: Dvoumístné
? Palivová nádrž: 22L
? Hmotnost: 225Kg
? Výška sedla: Nastavitelná 840-860mm
? Motor: Desmosedici Stradale 90° V4
Zdvihový objem: 1103 ccm
Vrtání x zdvih: 81 x 53.5mm
Kompresní poměr: 14.0:1
? Výkon motoru: 180hp -132kW
? Točivý moment: 118Nm
? Palivový systém: Elektronické vstřikování ovládané Ride-by-wire
? Výfuky: Systém Akrapovič
? Emise: Euro 5+
? Převodovka: 6ti stupňová s rychlořazením DQS
Převodový poměr: 1=40/13 2=36/16 3=34/19 4=31/21 5=29/23 6=27/25
Primární převod: poměr 1,80:1
? Sekundární převod: Řetěz, 15/43 zubů
? Spojka: Suchá STM EVO-SBK, antihoppingová
? Rám: Páteřový
Rozvor: 1592mm
Úhel řízení: 25,75°
Stopa: 120mm
? Přední odpružení: Öhlins USD semi-aktivní plně stavitelné
? Přední ráfek: Marchesini 3.50x17
? Přední pneumatika: 120/70 ZR17
? Zadní odpružení: Jednoramenná kyvná vidlice s plně stavitelnou semi aktivní pružící jednotkou Öhlins
? Zadní ráfek: Marchesini 6.00x17
? Zadní pneumatika: 190/55 ZR17
? Přední brzdy: Radiální systém Brembo s ABS
? Zadní brzdy: Systém Brembo s ABS
? Přístroje: 6,5" TFT
? Elektronika: Volba jízdních režimů, ABS, DTC , DWC, Vehicle Hold Control. Radar System
Další výbava: Full LED osvětlení s denním svícením (DRL), Ducati Brake Light (DBL), Ducati Cornering Light - automatická deaktivace směrových, Hands-free bezklíčkové zapalování, podsvícená ovládací tlačítka, Ducati Connect s navigací, karbonový přední blatník a zobák, karbonové kryty rukojetí, homologovaná Titanová koncovka výfuku Akrapovič, titanový podsedlový rám
Servis: Olejový 15000km/12 měsíců, Desmo - 30000km