VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, 28. I 29. 9. MÁME Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENO. Pokud se k nám chystáte, jsme tu pro vás tento týden do středy v běžné otevírací době. Poté se na vás budeme těšit zase příští týden od 2. 10. Děkujeme za pochopení, tým AMG moto

Moto Guzzi V9 Roamer

Nový level klasického stylu se špičkovými detaily. Je univerzální, pohodlný, elegantní a přitahuje pozornost kolemjdoucích. Svou bohatou tradicí probudí tvé emoce.

254 900 Kč 210 661 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 352
Moto Guzzi V9 Roamer

Detailní popis produktu

Jízda je hračka

Model V9 ROAMER přináší sníženou hmotnost, elegantní karoserii a nový dvouválec o objemu 850 cm³, které společně zaručují nevídanou ovladatelnost a pocit z jízdy. Ergonomický sedlový trojúhelník navíc usnadňuje nalezení pohodlné jízdní pozice na prostorném sedle. S tímto modelem budeš mít z jízdy naprostou radost a budeš se vypravovat na výlety při každé příležitosti.

Šité pro každého

Ergonomie ti poskytuje bdělý, avšak uvolněný posaz, což znamená, že se i ti nejvyšší jezdci mohou naplno ponořit do všeho, co tento motocykl nabízí. A co teprve to sedlo! Je dlouhé, pohodlné a rozměrné, s luxusním vyšitým logem Moto Guzzi. Ať už jedeš sám nebo s přítelkyní či přítelem, toto sedlo je perfektně vybaveno pro vaše dobrodružné výlety plné zábavy.

Funkční a elegantní

Podle jedinečného stylu modelu V9 ROAMER je přístrojový panel navržen tak, aby splňoval veškeré tvé potřeby. Multifunkční panel vytváří jednoduchý, kruhový ciferník s analogovým rychloměrem a digitálním polem, které ti poskytuje všechny důležité informace. Zde najdeš počítadlo ujetých kilometrů, dobu jízdy, spotřebu paliva, venkovní teplotu, průměrnou rychlost a další údaje. Navíc si můžeš upravit minimální a maximální otáčky dle svých preferencí. Tento unikátní panel ti umožní mít všechno pevně pod kontrolou s neuvěřitelnou elegancí.

Kategorie: Motorky
Záruka: 2 roky
Počet míst: Dvoumístné
? Palivová nádrž: 15L
Suchá hmotnost: 194kg
Výška sedla: 815mm
? Motor: Dvouválec do V 90°
Zdvihový objem: 853ccm
Vrtání x zdvih: 84 x 77 mm
? Výkon motoru: 65hp -47,8kW
? Točivý moment: 73Nm
? Emise: Euro 5
Převodovka: 6 stupňová
? Sekundární převod: Řetěz, / zubů
Rám: Trubkový ocelový
? Přední odpružení: Hydraulická vidlice
? Přední ráfek: Paprskový 19´
Přední pneumatika: 110/90 R19
? Zadní odpružení: Vidlice s dvěma tlumiči
? Zadní ráfek: Paprskový 16´
Zadní pneumatika: 150/80 R16
? Přední brzdy: Systém Brembo s ABS
? Zadní brzdy: Systém s ABS
Přístroje: LCD přístrojový panel
Elektronika: Kontrola trakce, ABS
Další výbava: Touring plexi